Puchar Lata 2023

Komisja ds. Młodzieży Polskiego Związku Wędkarskiego Okręg Siedlce, w dniach 11 – 15.08.2023 r. zrealizuje nie lada wyzwanie dla naszych pilnych członków uczestników biorących aktywny udział w warsztatach szkółek wędkarskich Kół PZW Okręgu Siedlce.

Powiadom znajomego:

Czy Jabłonowiec koło Żelechowa i odwiedzane łowiska będą dla naszych młodych adeptów sztuki wędkarskiej, przysłowiową przystanią pełną atrakcji, miłych wspomnień i tęsknoty za kolejnymi wyzwaniami oraz innowacyjnymi warsztatami?
O to jak i o wiele innych atrakcji z pewnością zadba już cały skład organizatorów i skromnych gospodarzy, którzy to już dziś mogą odważnie uchylić rąbka tajemnicy potwierdzając, iż jedną z tych atrakcji jest całkowity koszt pobytu członka uczestnika – to okrągłe 0zł.

Podczas tegorocznego „Pucharu Lata” będą oceniane zarówno indywidualne umiejętności nabyte podczas warsztatów, treningów i zawodów realizowanych w macierzystych szkółkach wędkarskich jak i szerokorozumiana współpraca drużynowa i to na wielu etapach przygotowanego współzawodnictwa.
Jak można na starcie zaobserwować, powyższe założenie stawia dość wysoką poprzeczkę, dlatego też do 3 osobowych reprezentacji szkółek powinny być zgłoszone dzieci i młodzież (dziewczęta i chłopcy) w wieku 10-16 lat będący członkami uczestnikami Polskiego Związku Wędkarskiego o. Siedlce.

Szczegółowy plan zajęć oraz wymogi obowiązujące uczestników, będą przesłane do osób moderujących zajęcia w szkółkach wędkarskich kół Okręgu Siedlce, po przesłaniu przez nich list zgłoszeń – nie później niż do 07.07.2023 r.

Na rodzicach i opiekunach prawnych spoczywa jedynie obowiązek dowozu dziecka w dniu 11.08.2023 r. w godz. 11.00-12.00 oraz odbiór dziecka w dniu 15.08.2023 r. w godzinach 11.00- 12.00 lub w przypadkach nagłych niezależnych od organizatora.

Serdecznie zapraszamy i trzymamy kciuki za sukcesy.

Podobne wiadomości